Anasayfa / Etkinlikler / Projeler / P24 Seçim Otobüsü sefere hazır!

30 Eylül

P24 Seçim Otobüsü sefere hazır!

Punto24 seçim turları bu kez Hopa’ya, Cizre’ye, Kayseri’ye, Edirne’ye uzanıyor

Punto24 Bağımsız Gazetecilik Platformu 2014 Yerel Seçimleri, 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri’nde yaptığını yine yapacak ve 1 Kasım Genel Seçimleri öncesinde Türkiye’nin dört bir yanında nabız tutacak.
 
Amaç: Seçmeni kendi evinde dinlemek, seçmene yapılan vaatleri seçim bölgesinin koşullarını bizzat yerinde gözlemleyerek değerlendirmek, 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki dört aylık sürede toplumsal hissiyatın değişip değişmediğini ölçmeye çalışmak.
 
İstanbul’dan gidiş-dönüş uçak seyahati, gidilen bölgelerin P24 otobüsüyle turlanması dahil bütün ulaşım, konaklama ve yemek masraflarının Punto24 tarafından üstlenileceği seçim gezilerinin takvimi şöyle:
 
5-8 Ekim: Trabzon, Rize, Hopa
10 Ekim: Edirne
12-16 Ekim: Cizre, Şırnak, Urfa, Diyarbakır
19-22 Ekim: Burdur, Isparta, Antalya
26-29 Ekim: Kayseri, Nevşehir, Konya

 
P24 gidilen her şehirde milletvekili adaylarının seçim gezilerine katılımı ve seçmenlerle sohbet imkanlarını, ayrıca bölgenin STK ve kanaat önderleriyle görüşmeleri içeren bir program hazırlıyor.
 
Seçim turuna katılmak isteyen meslektaşlarımızın özel talep ve tavsiyelerini karşılamak için de elimizden geleni yapacağız.
 
P24 Seçim Turları’na katılmak için info@platform24.org adresine yazılı olarak başvurabilir ya da sorularınızı P24 Seçim Gezileri Koordinatörü arkadaşımız Özcan Sert’e ozcan.sert66@gmail.comadresinden veya 0555-2179597 numaralı telefondan yöneltebilirsiniz.
 
Seçmenin nabzını tutmak isteyen bütün meslektaşlarımızı otobüse bekliyoruz! (P24)
  
 
 
Etiketler: punto24 , seçim , 1 kasım , gazeteciler , , cizre , şırnak urfa , konya , nevşehir ,

Paylaş

Twitterda Paylaş Facebookda Paylaş Google Plusda Paylaş
?
?
?
?

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design