Anasayfa / Medya izleme / “Milli takım bildiğiniz gibi!”

21 Kasım

“Milli takım bildiğiniz gibi!”

Milli takım kazanamıyor…

A Milli Takım, UEFA Uluslar Ligi’nde kendi sahasında İsveç’e 1-0 mağlup olduktan sonra oynadığı hazırlık maçında Antalya’da Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı.     

Fanatik gazetesi manşetindeki habere, “Tatsız final” başlığını attı ve “UEFA Uluslar Ligi’nde hayal kırıklığı yaşayan A Milli Takımımız, yılın son maçında Antalya'da konuk ettiği Ukrayna ile golsüz berabere kaldı” ifadelerine yer verdi.

AMK gazetesi manşetindeki habere, “Milli takım bildiğiniz gibi!” başlığını attı ve “Türkiye Ukrayna ile Antalya’da oynadığı hazırlık maçında sahada 0-0 beraberlikle ayrıldı. UEFA Uluslar Ligi’nde C Ligi’ne düşen hayal kırıklığı yaratan Milliler, Ukrayna’yı Antalya’da mağlup ederek teselli galibiyeti elde etmek istiyordu fakat galibiyeti getirecek gol sesi karşılaşmada çıkmadı” ifadelerine yer verdi.

Hürriyet gazetesi, “Sessiz prova” manşetiyle çıktı ve “Tarihindeki 566. karşılaşmasına çıkan A Milli Takımımız, hazırlık maçı kapsamında Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Antalya Stadyumu'ndaki mücadelede zaman zaman tempo yükselirken ağırlıklı olarak Millilerimizin baskın oynadığı karşılaşma karşılıklı ataklara sahne oldu. Gelişen pozisyonlarda meşin yuvarlak ağlarla buluşmadı ve mücadele golsüz sona erdi” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet gazetesi manşetinde, “Ulusal Takım C Ligi’ne düştü” başlığını kullandı ve “A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup 4. maçında Konya'da İsveç'e 1-0 mağlup oldu ve C Ligi'ne düştü. İsveç'in golünü 71. dakikada Granqvist penaltıdan kaydetti” dedi.

Sabah gazetesi, “Suskunlar” başlığıyla verdiği haberde, “Lucescu, Antalya’da oynanan maça 23.9 yaş ortalamasına sahip bir ilk 11’le çıktı. Pozisyona girmekte zorlanan milli takıma oyuncu değişiklikleri de ilaç olmadı. Son 5 dakika oynayan Merih ilk kez milli oldu” ifadelerine yer verdi.

Yeni Şafak habere, “Yeter Lucescu” başlığını attı ve “A Milli Takımımız, 2018 yılının son maçında Antalya'da Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Ay-Yıldızlılar bu karşılaşmayla birlikte gol atamadığı maç sayısını 4'e çıkardı” ifadelerini kullandı.

Star gazetesi manşetinde, “Milliler yine tat vermedi” başlığını kullandı ve “A Milli Futbol Takımı, özel maçta Ukrayna'yı Antalya'da konuk etti. A Milli Takımımız, 2018 yılının son maçında Antalya'da Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı” dedi.

Vatan gazetesi, “Sessiz prova” manşetiyle çıktı ve “A Milli Futbol Takımımız, hazırlık maçında Antalya Stadyumu'nda Ukrayna ile karşı karşıya geldi. Cengiz Ünder ve Enes Ünal ile gole çok yaklaşan ay-yıldızlılar, girdiği pozisyonları gole çeviremeyince sahadan 0-0 beraberlikle ayrıldı” ifadelerine yer verdi.

Akşam gazetesi manşetten verdiği habere, “Millilerden golsüz prova” başlığını attı. Haberde, “A Milli Takımımız, 2018 yılının son maçında Antalya'da Ukrayna ile 0-0 berabere kaldı. Ay-Yıldızlılar bu karşılaşmayla birlikte gol atamadığı maç sayısını 4'e çıkardı” ifadeleri yer aldı.
 

Paylaş

Twitterda Paylaş Facebookda Paylaş Google Plusda Paylaş
?

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design