Anasayfa / Nasıl yapmalı / P24 “Nasıl Yapmalı” ile yeniden Eskişehir’de

09 Mayıs

P24 “Nasıl Yapmalı” ile yeniden Eskişehir’de

P24’ün Sosyal Medya konulu “Nasıl Yapmalı” atölyesi 14 Mayıs Pazar günü Eskişehir’de olacak

 

Punto24 Bağımsız Gazetecilik Platformu’nun iletişim, gazetecilik, radyo ve televizyon ve görsel sanatlar bölümleri öğrencileri, sivil toplum kuruluşları, yurttaş gazeteciler ve yerel gazeteciler için ‘’Nasıl Yapmalı’’ başlığı altında üç yıldır düzenlediği gazetecilik atölyeleri yeniden Eskişehirli gazeteciler ve STK temsilcileriyle buluşuyor.
 
Mart ayında Eskişehir’de düzenlenen atölye, istek üzerine bir kez daha bu şehirde düzenlenecek.
 
14 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek atölyeye katılım ücretsiz ve atölye herkese açık.
Sosyal Medyayı Etkili Kullanma atölyesi Erkan Saka moderatörlüğünde, iletişimci Kenan Dursun ve Şevket Uyanık'ın sunumlarıyla gerçekleşecek. Atölyede sosyal medyayı daha etkili kullanmaya yönelik ve internet güvenliğine dair araçlar ve yöntemler tanıtılacak.
 
Atölye sosyal medya araçlarının sorumlu kullanımı, güvenliği, habercilik ve teyit ile gazetecilerin sık maruz kaldığı siber zorbalık üzerine uygulamalı bir atölye olacak. Katılımcıların bilgisayarlar veya mobil cihazları ile gelmeleri gerekiyor.
 
Atölye 14 Mayıs Pazar 14:00 - 17:00 arası ''Adımlar Kitap & Kafe''de gerçekleşecek. (Açık adres: Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Cd. No:17, 26130 Tepebaşı/Eskişehir)
 
Başvuru formu için buraya tıklayabilirsiniz.
 
P24’ün bir sonraki Sosyal Medya konulu “Nasıl Yapmalı” semineri 27 Mayıs’ta Bursa’da gerçekleşecek. Bir önceki seminer ise 6 Mayıs tarihinde Adana Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşmişti. 

Paylaş

Twitterda Paylaş Facebookda Paylaş Google Plusda Paylaş

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design