Anasayfa / P24Blog / KARİN KARAKAŞLI

Zaman geçmez 3 - Devletin yeni kutsalı: Tren

Çekin elinizi “kutsal”ımızdan. O trenler ve bu hayat bizim! Bu işin oluru yok. Trenden ahlâk bekçisi üretmeyin. Gülünç oluyorsunuz.

27 Eylül

Zaman geçmez 2: Mahşerden önce hakikat

Mahşerden önce hakikat diyenin hâli buymuş. Huylu huyundan vazgeçmeyecek, zalimlere inat devam edecek bu kavga. Hepimize yine yeniden rastgele.

17 Eylül

Zaman geçmez 1- Tökezlemeler

Orgeneral Sabri Yirmibeşoğlu: “Tabii. 6-7 Eylül de, bir Özel Harp işiydi. Ve muhteşem bir örgütlenmeydi. Amaca da ulaştı.”

13 Eylül

Açılın!

Gökkuşağı bayrağı, gülümseyen ve gülümseten bir simge. Birileri de muhtemelen size tahammül gösteriyor bu dünyada. Gölge etmeyin, açılın yeter.

05 Eylül

Adalet cezan olduğunda

Adaletin kendisi cezaya dönüştüğünde, cezasını çekeceğin suçun olmadığında geriye ne kalır hayattan? Koca bir hiç. Her şey çöker. Çöküyor da zaten.

29 Ağustos

Umurumdasın

Kendimden razıyım diyebilmek üzere yeni bir yola koyuluyorsunuz. Engebelerini bile bile, düşüp kalkmayı göze ala ala…

17 Ağustos

Ateşböcekleri

Ateşböceklerinin öğrettiği en müthiş şey: Birlikte bir anlığına hayatı güzelleştirebilirsin. Sırf birbirimizi bulduğumuz için.

04 Ağustos

İnsan neye alışır?

Sudan balık yerine insan cesedi çıkarmak ve buna alışmak. Tekrarlayın! Bir şeyler atıştırırken izleyip geçtiğimiz haberlerde kalmasın bu itiraf.

16 Temmuz

Kayıp Bürosu

Hayatta nerede durduğumuzu bilmekten daha kıymetli bir iş yok. Kolay değil ama hayatını ölmeden kaybetmemene vesile oluyor.

05 Temmuz

Yalan, kurgu, hakikat

Altı yılını gözümüzün önünde çaldıkları insanı, olmadığı bir kötücül tipolojiye dönüştürmeye çalışmışlar. “Metamorfoz”, cuk oturmuş bağlama!

23 Haziran

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design