Anasayfa / P24Blog / ASLIHAN GENÇAY

Şanlıurfa İMO Temsilcisi B. Mahsun Kaya: “Urfa’da Kaos Hâkim”

“Yönetmeliğe rağmen Urfa’da hem derelere yakın noktalara imar verildi hem de dereler taştığı zaman olabilecekler göz ardı edildi.”

27 Mart

Meral Danış Beştaş: “Pazarlık Yapmıyoruz, Demokrasi İstiyoruz”

“Kadın özgürlüğü, Kürt sorununa demokratik çözüm, adalet ve bağımsız bir yargının tesisi, ilkelerimizden birkaçı. İlkelerimizle hareket edeceğiz.”

20 Mart

Ömer Faruk Gergerlioğlu:“Çocuğun ideolojisi, dini, ırkı olmaz”

Aile Bakanlığı’na soralım: Hani aile kutsaldı, çocukların, kadınların yanında olacaktınız? Nasıl oldu da Yusuf Kerim için kılınızı kıpırdatmadınız?

13 Mart

Hatay Cezaevi’nde Üç Ölü, İskenderun’da Balyoz Ekibi

İskenderun Cezaevi’nde aileleriyle görüşmek isteyen adli mahkûmlara önce “Devlet düşmanları” denerek ağır şiddet uygulandı, sonra da sürgün edildiler.

06 Mart

Deniz Poyraz Davasından Eren Keskin Davasına

Asıl sorun, Onur Gencer’in sosyal medyada muhalif, Kürt bireyleri araştırıp adreslerini bulması, hedef seçmesi ve bunu ifadesinde belirtmesidir.

27 Şubat

Hatay-Adıyaman: Torpilli Hocalar, İsimsiz Ölüler

Hatay’a devlet ulaşamazken; Erenköy Cemaati hocası Mahmut Durusoy’a özel ekip, 7 Şubat sabahı 06:00’da Kırıkhan’a nasıl ulaştı?

20 Şubat

Maraş-Malatya-Diyarbakır: İnsanlar Enkazda, Kızılay Reklamda!

“Devlet Maraş’ta enkaz çalışması yapmıyor, ceset çıkarmakla uğraşıyor. Canlı ihbarları devlete değil, bize geliyor. Bir de madencilere güveniyorlar.”

13 Şubat

Hatay-Adıyaman: AFAD Yok, İhmal ve Torpil Var!

“Savcı kurtarma gönüllülerinin kafasına silah dayamış ama istediğini yaptıramamış. Onlar buradaydılar ve vicdanlarıyla çalıştılar.”

12 Şubat

“Politik Olmazsam Bülent Ersoy’dan Ne Farkım Kalır?"

Atiye Güney: “Bir cumhurbaşkanı nasıl bu kadar transfobik olabilir? Siyasetçiler benim belden aşağımı neden konuşuyor? Bunları tartışmalıyız.”

06 Şubat

İtirafçı H.B.A. Nasıl Çalıştı?

Genç bir gazetecinin soyunmadığı için cezalandırılmasını, bir tweet yüzünden insanların süründürülmesini doğal ve adil görebilir miyiz?

30 Ocak

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design