Anasayfa / İşbirliği yaptığımız kurumlar

P24'ün aldığı tüm iç ve dış destek en kaliteli gazetecilik uygulamalarını temsil eden özel projelere ayrılmakta; doğru, hakkaniyetli ve dengeli haberciliği teşvik etmeyi öngörmektedir. 

Tam saydamlık ve açıklık adına, P24 tüm mali hesaplarının muhasebesini bütünlüklü ve kamuya açık olarak yaptırmaktadır.


Denge ve Denetleme Ağı

National Democratic Institute işbirliğiyle.

Media Observatory

Building Capacities and Coalitions for Monitoring Media Integrity and Advancing Media Reforms

NIRAS

Niras

http://www.niras.com

NED National Endowment for Democracy

The National Endowment for Democracy (NED) is a private, nonprofit foundation dedicated to the growth and strengthening of democratic institutions around the world. Each year, with funding from the US Congress, NED supports more than 1,000 projects of non-governmental groups abroad who are working for democratic goals in more than 90 countries.

http://www.ned.org

MY MEDIA

MY-MEDIA is a programme aiming at development of independent media and professional capacity building for journalists in Ukraine, Belarus, Turkey, Azerbaijan, Armenia, Georgia and Moldova.

http://www.mymedia.org.ua/en/about.html

Medyanın Profesyonelleşmesi için Güney Doğu Avrupa Ağı

http://www.seenpm.org

EJN Ethical Journalism Network

The Ethical Journalism Network is a global coalition of media professional groups and journalism support organisations working across all platforms of the rapidly–changing media, information and communications landscape who agree to meet regularly.

http://ethicaljournalismnetwork.org/en

Reporters Instructed in Saving Colleagues

http://risctraining.org/

ARAB REPORTERS FOR INVESTIGATIVE JOURNALISM

Merkezi Amman olan Arap Araştırmacı Gazetecilik Merkezi (ARIJ), bölgede araştırmacı haberciliği desteklemek amacıyla faaliyet gösteren, kar amacı gütmeyen ilk ve tek kuruluştur. Merkez, bağımsız, kaliteli, profesyonel gazetecilik hedefiyle 2005 başlarında kurulmuştur. ARIJ'in amacı, özgür toplumlarda gerekli olan, ve şaffaflık, hesap verebilirlik, fikir çeşitliliği; ve belgelemeye, çok kaynaklı araştırmaya dayalı yorumlar için kilit önem taşıyan araştırmacı haberciliğin geliştirilmesini öngörür.

http://arij.net/en

Dünya Haber Ombudsmanları Örgütü (ONO)

1980'de kurulmuş olan ONO, etkin ve bağlantılı üyelerden oluşan uluslararası, kar amacı taşımayan bir kuruluştur. Dünyanın çeşitli ülkelerinde faal olan haber ombudsmanları ile ilişkilerin eşgüdümünü sağlar, üyelerin faal olduğu kentlerde habercilik uygulamaları ve ombudsmanlık faaliyetleriyle bağlantılı konularda yıllık konferanslar düzenler.

http://newsombudsmen.org/

Friedrich Naumann Stiftung

Friedrich Naumann Vakfı, uluslararası düzeyde sivil eğitimi için çalışan, Almanya merkezli bağımsız, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur. Bireysel özgürlükler, demokrasi, hukukun üstünlüğü ve piyasa ekonomisinin temelini oluşturduğu liberal değerleri tanıtmak için çalışır. Aynı zamanda, bu liberalizm anlayışı, hoşgörü, insan haklarına saygı, her vatandaşın dini inançlarına saygı duyan seküler devlet kavramlarını da kapsar.1991 yılında Ankara'da faaliyete geçen FNF, 2002 yılından beri İstanbul'da sivil toplum, akademi, ekonomi ve politika çevrelerinden partnerleri ile çalışmalarını yürütmektedir.

http://www.fnst-turkey.org

The Civilitas Foundation

The Civilitas Foundation

http://www.civilitasfoundation.org/cf/

Bahçeşehir Üniversitesi

Bahçeşehir Üniversitesi

http://www.bahcesehir.edu.tr/

Ukrainian Catholic University

Ukrainian Catholic University

http://ucu.edu.ua/eng/

İstanbul Üniversitesi

http://www.istanbul.edu.tr/

Friedrich Ebert Stiftung

http://https://www.fes.de/
P24’E YAZIN
Proje ve çalışmalarımızla ilgili düşünce, öneri ve görüşlerinizi bize buradan iletebilirsiniz.

Fikrini paylaş >>
© TUM HAKLARI SAKLIDIR.

P24’E BAĞLAN

Güncel bilgilerilerden /duyurulardan haberdar olmak için mail listemize kayıt olun.

Powered by PXLDeN Design